İstanbul’un ihtişamına
yaraşan güzellik

01.

İstanbul
Sevdalıları

İstanbul kadar özel, İstanbul sevdalılarına özel

İstanbul sevdalıları, özlediği Eski İstanbul’a kavuşuyor. İstanbul’un tarihî dokusu, mistik havası ve saklı kalmış güzellikleriyle en eski yerleşim bölgelerinden Haliç’te, benzersiz bir mahalle kuruluyor. Huzur, güven ve dinginlik içinde seçkin bir aile yaşamı, We Haliç’te başlıyor. İstanbul sevdalıları, We Haliç’le benzersiz bir dünyanın kapılarını aralıyor.

02.

Semt
Kültürü

Bizi biz yapan
değerlerle güzeliz

We Haliç, eski semt kültürünü yaşamış olanların özledikleri modern mahalle. Sokaklarına, ağaçlarına, kedilerine, oyun çocuklarının her köşe başından gelen seslerine aşina olanların, kendi muhitlerini bırakıp gitmek istemeyenlerin bağlanıp kalacağı yeni bir sayfa. Yüksek yaşam kalitesi ve tüm sakinleri için sunduğu “aile” merkezli yaşam anlayışıyla bize ait dünya. Sahip olduğu üstün özellikleri, şehrin ortasındaki merkezî konumu ve yüksek yatırım değeriyle benzersiz bir rüya. We Haliç, yeninin avantajlarını, eski zamanlardan arta kalmış o güzelliklerden vazgeçmeden yaşamak isteyenlerin tercihi.

Tarihin yeniden yazıldığı
güzellik, Haliç

03.

Eski
İstanbul

Geçmiş güzelliklerin yakın tanığı, Eski İstanbul

Suriçi yani, Eski İstanbul. Zamanın yavaşladığı, hatta durduğu bir yer. İstanbul’un tarihî dokusu ve mistik niteliğiyle tarifsiz bir huzuru içinde barındıran eşsiz semt. Çok eski dönemlerden beri insanların akın akın geldiği bir çekim merkezi. Eski İstanbul, aynı zamanda, sahip olduğu yüzlerce tarihi eserle bu huzur ve maneviyat dolu geçmişe yapılan yolculuğun adı. We Haliç, seçkin sakinlerine sahip olduğu benzersiz Tarihî Yarımada manzarasıyla eşsiz bir yaşam sunuyor.

04.

Haliç
Tarihi

Tarihin yeniden yazıldığı
güzellik, Haliç

Altın Boynuz/Golden Horn olarak da adlandırılan Haliç’in tarihi nerdeyse İstanbul kadar eskidir. O, hiç eskimeyen zamanlarda, deniz aşırı tüccarlardan seyyahlara, macera severlerden misyonerlere değin farklı kültürlerden bin bir çeşit insanı ağırladı. Haliç boyunca sağlı sollu yer alan eski semtlerse İstanbul’un kültür mozaiğini tamamlayan köşe taşlarıydı. Eyüp Sultan Hz. Türbesi’nin mistik havası, Pierre Loti Tepesi’ndeki benzersiz manzara eşliğinde içilecek nice çayları demledi, nice kahvelere hatır yükledi. Nice seyyah, Haliç’in güzelliğini seyretmek için kıtalar aştı, nice şair bu güzelliği satırlara dökmek için kalem oynattı. Haliç bölgesi aynı zamanda, eskinin ihtişamını yansıtan, söylenceleri günümüze kadar ulaşan bir parlak devre de ev sahipliği yaptı. Şimdi size o güzellikleri yeniden yaşatacak bir önerimiz var: We Haliç. Haliç’in o eşsiz güzelliğini her an yaşamak, zarafetin estetikle yoğrulduğu o dönemlere yolculuk yapmak isteyenler için.

İstanbul’un ihtişamına
yaraşan güzellik

1057

Konut

27

Dükkan

11

Blok

1084

Bağımsız

05.

İstanbul’da
Yaşam

İstanbul, böylesine
hiç yaşanmadı.

İstanbul’un büyüleyici güzelliklerini sınırsız, kesintisiz bir şekilde sunan, sağladığı ayrıcalıklarla yaşamınıza prestij katan eşsiz bir proje, We Haliç. Günün her anı Haliç, Tarihî Yarımada ve Boğaziçi panoramasının salonunuza dolduğu, göz kamaştıran bir yaşam biçimi. Bölgenin tarihî dokusuyla uyumlu bir şekilde geliştirilen We Haliç, Osmanlı klasik mimarisiyle modern mimariyi buluşturan bir konsept yaklaşımı sergiliyor. Sahip olduğu üstün özelliklerle alışverişten spora, sağlıktan eğitime farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak nitelikte bir yaşam konforu sağlayan We Haliç, mutlu bir geleceğin kapısını aralıyor. Büyük bölümü yeşile, peyzaja, doğaya ayrılmış olan We Haliç, yeşil duyarlılığını Leed ND Gold sertifikasına aday olarak taçlandırıyor. Yalnızca yaşamınıza değil, çevresine de değer katacak olan We Haliç, farklı ihtiyaç ve beklentilere yönelik olarak 1084 bağımsız bölümü oluşturan
• We Konut
• We Meydan
• We Bulvar Çarşı
konseptlerini, seçkin müşterilerinin beğenisine sunuyor.

06.

We Haliç
Çarşı

Eski İstanbul’da
yeni bir başlangıç

Bölgenin mimarî yapısına ve tarihî dokusuna uygun olarak geliştirilen We Haliç, Haliç başta olmak üzere Eski İstanbul’un saklı kalmış güzelliklerini hayatınızın bir parçası hâline getirecek benzersiz bir yaşam sunuyor. Yalnızca eşsiz konumu ve manzarasıyla değil, geleneksel ve moderni birleştiren etkileyici mimarisiyle de Eski İstanbul’u doyasıya yaşatıyor. 50 m2 - 285 m2 aralığında stüdyodan başlayıp 5+1'e kadar farklı büyüklükteki bahçeli, teraslı ve 3 m'ye varan tavan yüksekliğine sahip daireleriyle We Haliç, konut ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verebiliyor. We Haliç, seçkin sakinlerinin cumbalı ve balkonlu seçenekleriyle eski mahalle kültürünü günümüzde de yaşamalarını sağlıyor. Ailece huzur ve güven içinde, seçkin komşularla yaşama ayrıcalığı, We Haliç’te bambaşka bir mutluluğa dönüşüyor.

D1 10. Kat Planı

D1 2+1 KB

D2 9. Kat Planı

1+1 KB
2+1 KB
3+1 KB
4+1 KB
5+1 KB

Kat Planları

Salon 14.72m2

Balkon 4.55m2

Mutfak 5.95m2

Antre 4.15m2

Yatak Odası 11.17m2

Banyo 3.59m2

07.

İstanbul’da
Yaşam

Prestij Caddesi’nde
seçkin bir hayat

We Haliç, İBB tarafından “prestij caddesi” olarak planlanan güzergâhın tam ortasında bulunuyor. We Haliç Çarşı’daki seçkin markaların yer aldığı ticarî alanlar bu prestiji taçlandırıyor. Mağazalar, kafeler, restoranlar ve satın alma gücü yüksek yoğun ziyaretçi trafiği, bu prestij caddesini bulvara dönüştürüyor. We Haliç, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir alışveriş ayrıcalığı sunuyor.

08.

Mimari ve
Özgün Yaşam

Sarayları Kıskandıran
Soylu Yaşam

We Haliç’in mimarisi ve özgün yaşam alanı tasarımlarıyla uyumlu yapı malzemesi, buna bağlı olarak detaylardaki özeni ortaya çıkaran yapı işçiliği, lüks ve konforda soyluluğu arayanları şıklığın zirvesiyle tanıştırıyor. Farklı büyüklükteki konut seçeneklerinde opsiyonlu mimari imkânı sunarak dilediğiniz büyüklükte yaşam alanlarına sahip olma özgürlüğü sağlıyor. We Haliç, sahip olduğu üstün nitelikleri ve yüksek standartlarıyla konut yaşamında ayrıcalığı, hayallerin ötesine taşıyor.

We Haliç, yeşile daha çok alanın ayrıldığı özgün peyzajı, 24.500 m2 büyüklüğündeki We Meydan, daire başına yaklaşık 23 m2 alanın düştüğü özel bahçeleri, güvenli spor ve oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, süs havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, saunası ve 3.000 m2’yi aşkın sosyal tesis, kreş ve rekreasyon alanıyla benzersiz bir keyif, ailenizle yaşayacağınız eşsiz bir mutluluk sunuyor. We Haliç’te ayrıca Selçuklu motifleriyle bezeli 2.500 kişilik bir cami ve içinde okulun da yer aldığı modern eğitim kompleksi yer alıyor.

09.

Huzur ve güvenin “yeşil mahalle”sinde We Meydan.

 

Özel peyzajıyla yeşile, doğaya, ağaca yani yaşama daha çok alanın ayrıldığı We Haliç, bunlara verdiği önemi dünyanın en prestijli çevre sertifikasıyla taçlandırdı. Mahalle ölçeğinde bir yeşil proje olarak Leed Neighborhood Gold Sertifikası’na aday oldu. We Haliç, 24.500 m2’lik yeşil alanı, We Meydan’ı, yürüyüş yolları, koruluğu ve bahçeleriyle seçkin sakinlerine eşsiz bir atmosfer, benzersiz bir doğa sunuyor. Çocuklarını şehrin ortasında ama doğayla içi içe yaşatmak isteyen ebeveynler, “yeşil mahalle”yi tercih ediyor. Uluslararası akreditasyona sahip bu sertifika, We Haliç’teki yaşamınıza olduğu kadar yatırımınıza da değer katıyor. “Yeşil mahalle” konseptinde inşa edilen We Haliç’le, huzurlu güvenli ve doğayla uyumlu, ayrıcalıklı bir yaşama adım atılıyor.

 

 

10.

Doyumsuz
Manzara

'YARINLARINIZ İÇİN KALICI BİR DEĞER'

WE HALİÇ, büyük bölümü yeşil alana ayrılmış özel peyzajı, doyumsuz manzarası, ulaşım kolaylığı sağlayan eşsiz konumu, seçkin markaları ayağınıza getiren ticari alanları, sahip olduğu üstün nitelikleri ve yaşamanıza kattığı ayrıcalıklarıyla benzersiz bir yatırım. We Haliç, yaşamda yüksek prestiji isteyenler kadar, yatırımda yüksek kazanç bekleyenlerin tercihi. Çocuklarınıza huzur ve güven dolu bir hayatı bugünden sunmanın, yarınlar içinse kalıcı bir değer bırakmanın en sağlam anahtarı.